Arduino для дітей

12-13 років

Провідні технічні школи та університети світу включають до своїх програм роботу з ардуїно-сумісними контролерами — це і є база, за допомогою якої свої перші кроки роблять майбутні вчені та винахідники.

Arduino — всесвітньо відома відкрита платформа для вивчення програмування, мікроелектроніки та робототехніки. Вона ідеально підходить для освоєння та розуміння основ програмування та знайомства з мовою С++, тому що за допомогою неї можна керувати датчиками, двигунами, пристроями введення та виведення інформації.

Завдяки своїй простоті та універсальності платформа ардуіно активно використовується в роботах, елементах «розумного будинку», електроніці, ЧПУ-верстатах і 3D-принтерах, хобі-проектах, а іноді й у професійному обладнанні.

Головна перевага платформи в тому, що на ній можна своїми руками і за власним проектом створити безліч технологічних гаджетів. Тільки уявіть захоплення вашої дитини, коли після нашого курсу «Arduino » вдасться самостійно сконструювати робота або корисний пристрій для «розумного будинку», який він зможе принести додому та порадувати всю сім’ю (і, можливо, налякати бабусю :)).

У нас курс Arduino для дітей у захоплюючій формі поєднує механіку, програмування, фізику та математику. Тут дитина вивчає серйозні фундаментальні науки у форматі гри та розвиває своє «технічне» мислення, заглиблюється у вивчення принципів робототехніки та програмованих механізмів.

Програма курсу

Записуйтесь на курс «Arduino для дітей»! Пробне заняття з курсу безкоштовне, так що ви можете сміливо вибирати найцікавіший напрямок для дитини.

Робот

Arduino для дітей

12-13 років

Робот

Термін навчання

9 місяців

(2 семестри)

Графік занять

1 раз на тиждень по 2 години

або інтенсивний

Не передбачено для цього курсу

Надсилаючи заявку, я даю згоду на обробку моїх персональних даних.

Робот

Расписание занятий курса Arduino для дітей

СТАНДАРТНЫЙ КУРС

Група 1

 • ПН
  17:00 - 19:30
 • СР
  17:00 - 19:30

Група 2

 • ВТ
  17:00 - 19:30
 • ЧТ
  17:00 - 19:30

ИНТЕНСИВ

Група 3

 • СБ
  12:00-15:00

Група 4

 • ВС
  12:00-15:00