JavaScript: особливості курсу NIX Academy

2 серпня, 2019

Напевно, кожному траплялося прийти на курс, сидіти в аудиторії та нудьгувати. Теоретичний матеріал видається дуже складним, а практика не захоплює.
Тому ми відразу підкреслимо, що підхід до навчання в Академії перевірено роками, вибрано найдієвіші практики та методи, які дозволяють захопити. Ми не будемо в цій статті грати у гру «усі погані, а ми — д’Артаньяни». Ми просто і доступно розповімо про те, як навчаємо на курсі JavaScript і які перспективи відкриваємо перед дітьми.

Про JavaScript

Спочатку мова JavaScript застосовувалася для написання сценаріїв на веб-сторінках. Зараз за допомогою JS створюються мережеві домени, програмне забезпечення для ПК, ігри та web-додатки.

Це одна з найпопулярніших мов програмування у світі. У рейтингу TIOBE JS займає 7 місце, а в PYPL — третє. У СНД JavaScript вже котрий рік впевнено посідає перше місце. Якщо проаналізувати сайти пошуку роботи (HeadHunter або Work.ua), можна побачити, скільки JS-розробників потрібно IT-компаніям. І прогнозується, що найближчі десять років JS-програмісти ще будуть на розхват.

Чому ми навчаємо дітей на курсі?

На курсі діти знайомляться з особливостями HTML та мовою стилів CSS, детально вивчають їхню взаємодію. Ми навчаємо у легкій та невимушеній атмосфері, приділяючи багато часу формі подачі матеріалу. Новий матеріал учні обов’язково закріплюють практично.

Під час навчання обов’язково знайомимося з популярними тегами та стилями, вивчаємо найкращі варіанти побудови структури сайтів. Частина нашого курсу присвячена вивченню типів даних та змінних, циклів та умов, об’єктів та властивостей. Наприкінці курсу діти самостійно створюють повноцінні веб-сайти.

Чому варто починати з JS?

По-перше, це цікаво. По-друге, JavaScript – відносно легка мова, величезна кількість бібліотек та фреймворків дозволяє новачкам вирішувати завдання різного рівня складності. За бажання можна навчитися писати десктопні та мобільні програми, задіявши фреймворк Electron і React Native (коли є навички). JS підтримується всіма операційними системами та браузерами, настільними комп’ютерами та мобільними пристроями.

Якщо поспостерігати за дитиною, яка працює на комп’ютері, можна помітити, що 90% часу вона витрачає на взаємодію з браузером. Діти люблять браузерні ігри, а ще часто працюють з Google Docs та Google Classroоm. Друге відбувається тому, що у школі змушують виконувати домашні завдання за допомогою безкоштовних онлайн-офісів. Так от коли дитина починає писати код у браузері, для нього це абсолютно природно.

Чому варто спробувати себе в галузі JS-розробки?

    1. Перспективна професія. Галузь IT потребує джаваскрипт-розробників. Вже сьогодні IT-компанії ведуть активну боротьбу за добрих спеціалістів, здатних створювати якісні продукти. У майбутньому попит на JS-фахівців тільки зростатиме.
    2. Хороші умови праці та високі зарплати. Сучасні офіси, безкоштовне навчання іноземних мов, доступи до безкоштовних бібліотек та різні плюшки для співробітників. Але найважливіше – робота програмістів добре оплачується.
    3. Можливість побачити світ. Якщо дитина хоче подорожувати, то, ставши програмістом, це можливо. Ні, мова не про те, щоб цілодобово сидіти біля океану і насолоджуватися красою, поки на карту приходять гроші від клієнтів (якщо говорити про фріланс). Так не буває:) А ось поєднувати подорожі та роботу – можна! А ще можна відвідувати наймасштабніші світові конференції та спілкуватися з людьми, які роблять цей світ кращим, технологічнішим та комфортнішим.

І останнє

Ми навчаємо дітей програмування мовою JS в максимально сприятливій для якісного навчання атмосфері. Спираючись на 25-річний досвід, ми розробили програму, яка дає дітям можливість стати впевненими розробниками, відчувати різницю між “good enough” та “perfect”, створювати чуйні інтерфейси та мобільні програми.
Програмування для дітей – не освітній тренд чи спосіб розширити світогляд. Це правильний шлях до успішного майбутнього у IT.

P.S. Щоб записати дитину на курс, напишіть нам або зателефонуйте. Контакти вказано тут. Ми вас чекаємо:)