NIX Academy підтримає проведення ІІ етапу Всеукраїнської навчальної олімпіади з інформатики

13 грудня, 2019

У найближчому майбутньому сфера IT потребуватиме нового покоління технічних фахівців. Тому ми впевнені, що вже сьогодні необхідно бути причетними до підвищення якості шкільної IT-освіти та розвивати IT-ком’юніті у навчальних закладах міста. Цього року ми підтримуємо проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики для школярів 6-11 класів.

І запрошуємо всіх учасників олімпіади пройти відбір на безкоштовне навчання на будь-якому з наших курсів протягом одного місяця. Ми пропонуємо дітям торкнутися майбутньої професії, пройти своєрідні «професійні проби» та зрозуміти, чим хочеться займатися у майбутньому. ІТ-сфера хороша тим, що дає можливість знайти собі потрібну роль усім. Діти, які люблять бачити — знайдуть себе у програмуванні чи дизайні. Ті, кому подобається руйнувати, можуть стати чудовими тестувальниками. Якщо подобається налаштовувати процеси, щоб усе працювало, тоді можна спробувати стати адміном, а якщо треба, щоб усі працювали, можна спробувати себе в ролі менеджера :).

Наше завдання – дати дітям можливість дізнатися більше про кожну з ролей та спробувати себе у програмуванні чи робототехніці. Чим більше вони спробують, тим краще. Так вони зрозуміють, що їм справді подобається.

Щоб пройти відбір на безкоштовний пробний період навчання в NIX Academy, потрібно зробити три кроки:

1. подати заявку на участь (за допомогою анкет, які діти отримають під час виконання завдань у рамках олімпіади з інформатики)

2. вибрати один з наших курсів та погодити з нашим адміністратором дату проходження невеликого тестування

3. надягти шапку і прийти на тестування в NIX Academy 🙂

За результатами виконаних завдань ми виберемо найкращих і дамо можливість поринути у захоплюючу атмосферу навчання програмуванню на цілий місяць! Кількість місць на безкоштовне навчання обмежена — їх лише 10.

Бажаємо всім учасникам удачі!