Чому варто вивчати Python?

2 серпня, 2019

Якщо ваша дитина любить грати в Minecraft, а ви хочете навчити її чомусь більш «серйозному», тоді йому час до нас на курс 🙂

Чому Python – популярна мова програмування?

Python увійшов до трійки популярних мов програмування у 2019 році. Саме Python активно використовується в знайомих вам компаніях та стартапах: Google, Yahoo, NASA, Instagram, Telegram, Intel, Houdini та інші. Застосовують цю мову програмування для створення скриптів та плагінів.

Насамперед популярність «Змійки» легко пояснюється тим, що це одна з найпростіших та найзручніших мов програмування. А завдяки нескладній логіці мови скрипти створюються просто та швидко.
Тому розробники ігор часто створюють продукти однією мовою, а для скриптів всередині гри (наприклад, коли потрібно забезпечити взаємодію персонажів) використовують Python.

Що кажуть світові рейтинги?

Python посів перше місце серед мов програмування у web-розробці у 2019 році згідно рейтингу PYPL. Минулого року на позиції лідера був JavaScript. Але у зв’язку з популярністю месенджера Telegram «Змійка» цього року посіла перше місце, і найімовірніше протримається в топі ще довго. Як мінімум, поки що боти для Telegram мовою Python будуть також затребувані. У рейтингу TIOBE Python займає вже другий рік поспіль почесне місце.
Якщо проаналізувати масштабніше, то можна дізнатися, що Python активно використовується в таких областях, як штучний інтелект, блокчейн, машинне навчання та розробка сайтів на Django.

Чому варто починати з «Пітон»?

Як ми вже сказали, Python є однією з найлегших мов програмування. Його синтаксис складається із простої англійської мови. Якщо дитина випадково забуде дужки або втратить пару ком, Python не буде довго «мучити», як це буває з іншими мовами програмування. Помилки можна швидко знаходити та виправляти ще на етапі запуску програми. Але діти це розуміють і починають цінувати набагато пізніше:)

На початковому етапі студентів приваблює те, що можуть створювати власні ігри. Вони вам знайомі. Пам’ятаєте «Змійку» чи «Лабіринт»? Так от, у середньому вже через три місяці після початку навчання у кожного з наших студентів в арсеналі власних розробок точно буде одна з ігор!

Що діти вивчають на курс?

На початковому етапі ми знайомимо дітей із мовою програмування Scratch. Вони дізнаються прості алгоритми, типи даних, змінні та вчаться створювати анімації. Далі ми дізнаємось Python. Починаємо з циклічних програм, числових типів даних, а далі продовжуємо дізнаватися рядки, списки і, звичайно ж, словники. До завершення курсу діти працюють із графічною бібліотекою: знайомляться з віджетами, ієрархією їх вкладень, менеджерами розміщення тощо.

Які знання будуть у дитини після закінчення курсу?

Вивчення програмування мовою Python дає відмінну освітню базу. Закінчивши наші курси, діти можуть: будувати алгоритми, працювати з типами даних, писати власні програми та створювати ігри мовою Python.

Чому NIX Academy?

Наша робота говорить про нас голосніше, ніж будь-яка реклама. З 1994 року ми виховуємо найкращих айтішників країни у стінах провідної софтверної компанії України, а за сумісництвом та найбільшої IT-компанії Харкова —NIX. Допомагаємо початківцям талановитим спеціалістам здобути IT-освіту на базі власної Центру Навчання.

У свою чергу, NIX Academy – проект для дітей віком від 11 до 16 років. Ми бачимо величезні перспективи в навчанні дітей програмування та робототехніки, маємо якісну експертизу та досвід.

Ми щиро насолоджуємося процесом навчання дітей, допомагаємо їм знайти улюблене заняття, яке в майбутньому стає найкращим стартом для успішної кар’єри в IT. Щоб записати дитину на перше заняття, зателефонуйте або напишіть нам. Контакти вказані на цій сторінці сайту.

P.S.Приходьте! Ми чекаємо:)