МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ДЛЯ ДІТЕЙ І БАТЬКІВ

6 серпня, 2020

Смартфон може стати чудовим помічником у навчанні ваших дітей. Ми підготували добірку додатків, з якими діти навчаться планувати свій особистий час, виконувати домашні завдання та весело проводити дозвілля, дізнаючись цікаві факти про мир та науки.

Програми для молодших школярів (7-11 років)

iStudiez Pro

iStudiez Pro — програма-органайзер для школярів. Поєднує функції календаря та щоденника. У додатку дитина зможе скласти свій шкільний розклад і додавати домашні завдання, оцінки, складати списки необхідних справ, встановлювати нагадування про тренування, додаткові уроки, іспити тощо.

У додатку інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, кожному шкільному предмету можна надавати свій колір, щоб було ще простіше орієнтуватися у розкладі.

Безкоштовно завантажити програму можна в App Store та Google Play.

Сонячна система з Астрокотом

Додаток допоможе дитині дізнатися, як влаштована сонячна система, з чого складаються планети, куди йде Сонце, що приховує зворотний бік Місяця. Як працюють космічні станції та кораблі, з чого зроблено скафандри космонавтів і чи є життя за межами Землі.

Автор програми — Домінік Волліман, квантовий фізик. Вчений подбав про те, щоб вся складна наукова інформація була подана у легкій захоплюючій формі.

Безкоштовно завантажити програму можна в App Store.

Географія світу

За допомогою цієї програми дитина легко запам’ятає, які країни є у світі, де вони розташовані та які у них державні прапори. За бажання діти можуть брати участь у вікторині від творців програми та отримувати за правильні відповіді невеликі подарунки та бонуси.

Безкоштовно завантажити програму можна в App Store та Google Play.

Програми для підлітків

(12 — 16 років)

Концепти

Додаток «Концепти» сподобається творчим дітям. З його допомогою можна створювати скетчі, розкадрування, ілюстрації, ескізи та навіть дизайн-проекти. Розробники програми стверджують, що проектом користуються спеціалісти Google, Disney, Playstation.

Інтерфейс програми інтуїтивно-зрозумілий, доступний російською мовою. У додатку можна використовувати величезний вибір різних олівців, ручок та кистей, а також користуватися необмеженою кількістю шарів. Функціонал у програми дійсно величезний, щоб використати всі доступні опції, потрібно сплатити передплату.

Завантажити програму можна в App Store та Google Play.

Night Sky

Night Sky — програма-планетарій. Щоб дослідити нічне небо, дізнатися назви зірок, планет, сузір’їв і навіть супутників, достатньо завантажити цю програму. За бажання дитина зможе перевірити свої знання в області космосу, зігравши у захоплюючу вікторину. Night Sky визначає розташування GPS і вбудованого компасу. Отримана інформація накладається на вбудовану карту піднебіння. Користуватися програмою можна безкоштовно, але якщо захочеться відстежити, наприклад, карту полярних сяйв, тоді потрібно буде сплатити передплату. Завантажити програму можна в App Store. Для Android можна використовувати аналогічну програму — Sky Map.

Англійська мова з Lingualeo

З Lingualeo ваша дитина зможе самостійно вивчати англійську, іспанську, португальську та турецьку мови. Це універсальна програма, яка підійде всім, незалежно від рівня володіння мовою. Встановивши додаток, дитина зможе дізнаватися про нові слова, покращувати правопис, тренуватися сприймати мову на слух і відстежувати власний прогрес.

 

Величезний вибір безкоштовних матеріалів, елементи гейміфікації та якісний контент – головні переваги програми. На сьогоднішній день ним користується 23 мільйони людей у всьому світі.

Завантажити програму можна в App Store та Google Play.

Riders

Програма Riders допоможе прокачатися дитині в будь-якому вигляді екшн-спорту та стати на самокат, сноуборд, серф, лижі та багато іншого. Звичайно, для цього не обійтися без практики, але тисячі відеоуроків з програми допоможуть освоїти потрібну техніку, а мотивація від кращих світових райдерів точно не залишить байдужим жодної дитини!

Завантажити програму можна в App Store та Google Play.

Програми для батьків

GeoZilla

GeoZilla — програма-локатор, за допомогою якої можна відстежувати пересування близьких. Для батьків, яким хочеться знати, де протягом усього дня знаходиться дитина, ця програма стане знахідкою. Також, у GeoZilla можна налаштувати відправлення автоматичних оповіщень, коли сідає батарея і телефон ось-ось відключиться.

А ще ця програма може стати в нагоді у разі втрати гаджета. Локатор підкаже, де саме знаходиться телефон дитини і, можливо, його вдасться знайти.

Завантажити програму можна в App Store та Google Play.

Kidslox

За допомогою Kidslox батьки зможуть дистанційно контролювати, скільки часу дитина проводить в інтернеті та які сайти відвідує. Програма дає можливість заблокувати доступ до небажаного контенту та поставити тимчасові обмежувачі на «віртуальне життя». Самостійно видалити додаток.

Kidslox дає 3-денну можливість користування необмеженим функціоналом програми, а далі вже потрібно буде купити підписку.

Завантажити програму можна в App Store та Google Play.